Ürkmez Apart Otel

Ürkmez Apart Otel İzmir Seferihisar’a bağlı olan Ürkmez bölgesi sahip olduğu temiz hava ve güzel denizi ile birçok kişinin ilgi odağı halindedir. Yaz tatili yaklaştıkça özellikle Seferihisar ve Ürkmez müdavimleri bu bölgelerde hizmet veren oteller üzerine araştırmaya çoktan girmiş durumda.

Ürkmez apart
Ürkmez apart

Ürkmez apart otel açısından birçok farklı otel ile sizlere hizmet veren bir bölge. Bu bölgede büyüklü küçüklü apart oteller yer alıyor. Ürkmez Deniz Apart Otel Tatil döneminize göre en güzel ve kaliteli otellerden seçimler yapabilir ve rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ürkmez Havuzlu Apart Otel
Ürkmez Havuzlu Apart Otel

Ürkmez bölgesinde sizlere tavsiye edeceğimiz en güzel apart otel şüphesiz ki Deniz Apart Oteldir. Burası 3 yıldızlı olarak hizmet vermektedir. Seferihisar Apart Otel Ancak sunmuş olduğu hizmet kalitesi beş yıldızlı otelleri aratmayacak düzeydedir.

Seferihisar Deniz Apar Otel
Seferihisar Deniz Apar Otel


Ürkmez apart otel Sizlerde yaz döneminde ülkemizin cennet köşelerinden birisi olan Ürkmez ’de denizin ve güneşin tadını en uygun fiyatlarla çıkarmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

  • https://deniz-apart.com
  • Seferihisar/İzmir
    Ürkmez Cumhuriyet Mahallesi 5171. Sk. No:1, 35465

  • TEL: 0551 170 8588
  • info@deniz-apart.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir